Belgian Lead Youth Cup 1, 05-01-2020 08:34, New Rock, Auderghem

Discipline: Lead
Competitie: Belgian Lead Youth Cup 2020
Status: Officieel eindresultaat
Officiele omschrijving: Coaches information: https://drive.google.com/file/d/19M7z5ZNX7ig8BSm1wzqRWRmQH0K6OL8i/view?usp=sharing

Provisional Timing:


8:00-9:00 registration
9:15-9:50 briefing followed by demonstration
10:00 start route 1 and ±12:30 start route 2

15:00 opening isolation and 15:20 closing isolation (provisional)
15:30 observation (provisional)
16:00 finals (provisional)
18:00 podium

Junior Female

Aantal deelnemers: 5

Naam Rugnummer Nat. Team
Morgane Daele 105 BEL
Lucie Delcoigne 101 BEL
Perrine Bieux 102 LUX Escal'Pades
Camille De Wit 103 BEL Klimclub Hungaria
Charlène Tilborghs 104 BEL

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 5

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Morgane Daele 105 BEL
2 Camille De Wit 103 BEL Klimclub Hungaria
3 Charlène Tilborghs 104 BEL
4 Lucie Delcoigne 101 BEL
5 Perrine Bieux 102 LUX Escal'Pades
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lucie Delcoigne 101 BEL
2 Perrine Bieux 102 LUX Escal'Pades
3 Morgane Daele 105 BEL
4 Camille De Wit 103 BEL Klimclub Hungaria
5 Charlène Tilborghs 104 BEL
05-01-2020 18:36
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Charlène Tilborghs 104 BEL Top Top 41+ 100.0
2 Camille De Wit 103 BEL Top Top 39+ 80.0 Klimclub Hungaria
3 Morgane Daele 105 BEL Top Top 31+ 65.0
4 Lucie Delcoigne 101 BEL Top Top 31 53.0
4 Perrine Bieux 102 LUX Top Top 31 53.0 Escal'Pades

Aantal deelnemers: 13

Naam Rugnummer Nat. Team
Gabriel Olivares Quintanilla 210 BEL New Rock / EEA
Florian Thill 204 LUX KSE
Samuel Duron 201 BEL Vertical Thinking
Valère van Hoorde 205 BEL Vertical Thinking
Roman Brusselmans 215 BEL New Rock / EEA
Lionel Bauduin 213 BEL
Robin Andries 214 BEL Team ACCM
Mats Vancraeynest 207 BEL Klimax
Luca Ferrari 212 BEL Stone Climbing Factory
Aiko Herbos 206 BEL Klimax
Sébastien Quatresooz 208 BEL Team ACCM
Simon Vandenhaute 202 BEL Klimclub Hungaria
John-Alexandre Vink 211 BEL

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 13

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Lionel Bauduin 213 BEL
2 Samuel Duron 201 BEL Vertical Thinking
3 John-Alexandre Vink 211 BEL
4 Simon Vandenhaute 202 BEL Klimclub Hungaria
5 Roman Brusselmans 215 BEL New Rock / EEA
6 Robin Andries 214 BEL Team ACCM
7 Gabriel Olivares Quintanilla 210 BEL New Rock / EEA
8 Luca Ferrari 212 BEL Stone Climbing Factory
9 Florian Thill 204 LUX KSE
10 Mats Vancraeynest 207 BEL Klimax
11 Valère van Hoorde 205 BEL Vertical Thinking
12 Sébastien Quatresooz 208 BEL Team ACCM
13 Aiko Herbos 206 BEL Klimax
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Luca Ferrari 212 BEL Stone Climbing Factory
2 Florian Thill 204 LUX KSE
3 Mats Vancraeynest 207 BEL Klimax
4 Valère van Hoorde 205 BEL Vertical Thinking
5 Sébastien Quatresooz 208 BEL Team ACCM
6 Aiko Herbos 206 BEL Klimax
7 Lionel Bauduin 213 BEL
8 Samuel Duron 201 BEL Vertical Thinking
9 John-Alexandre Vink 211 BEL
10 Simon Vandenhaute 202 BEL Klimclub Hungaria
11 Roman Brusselmans 215 BEL New Rock / EEA
12 Robin Andries 214 BEL Team ACCM
13 Gabriel Olivares Quintanilla 210 BEL New Rock / EEA
05-01-2020 18:36
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Gabriel Olivares Quintanilla 210 BEL Top 40 Top 100.0 New Rock / EEA
2 Lionel Bauduin 213 BEL Top 38+ Top 80.0
3 John-Alexandre Vink 211 BEL Top 41 42 65.0
4 Luca Ferrari 212 BEL 32+ 41 39 55.0 Stone Climbing Factory
5 Aiko Herbos 206 BEL Top Top 37+ 51.0 Klimax
6 Mats Vancraeynest 207 BEL Top 38+ 35 47.0 Klimax
7 Samuel Duron 201 BEL 32+ 37+ 30+ 43.0 Vertical Thinking
8 Roman Brusselmans 215 BEL 32 37 24+ 40.0 New Rock / EEA
9 Robin Andries 214 BEL 36+ 24 24 37.0 Team ACCM
10 Sébastien Quatresooz 208 BEL 21+ 32 34.0 Team ACCM
11 Simon Vandenhaute 202 BEL 21+ 25 31.0 Klimclub Hungaria
12 Florian Thill 204 LUX 21+ 24 28.0 KSE
13 Valère van Hoorde 205 BEL 20+ 24 26.0 Vertical Thinking

Youth A Female

Aantal deelnemers: 9

Naam Rugnummer Team
Siri de Leus 309
Ysaline Daele 305 New Rock / EEA
Katrina Bowen 307 New Rock / EEA
Lucie Watillon 310 Team Club Alpin Brabant
Chloé Lambert 301 Entre Ciel et Terre
Silke Dewitte 312 Klimax
Juliette Colpin-van Swam 302 CAB Liège /Gecko
Juliette Meunier 306 Escal'Pades
Oriane Casier 311 ESKIlibre

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 9

# Naam Rugnummer Team
1 Ysaline Daele 305 New Rock / EEA
2 Oriane Casier 311 ESKIlibre
3 Juliette Colpin-van Swam 302 CAB Liège /Gecko
4 Silke Dewitte 312 Klimax
5 Lucie Watillon 310 Team Club Alpin Brabant
6 Chloé Lambert 301 Entre Ciel et Terre
7 Katrina Bowen 307 New Rock / EEA
8 Juliette Meunier 306 Escal'Pades
9 Siri de Leus 309
# Naam Rugnummer Team
1 Chloé Lambert 301 Entre Ciel et Terre
2 Katrina Bowen 307 New Rock / EEA
3 Juliette Meunier 306 Escal'Pades
4 Siri de Leus 309
5 Ysaline Daele 305 New Rock / EEA
6 Oriane Casier 311 ESKIlibre
7 Juliette Colpin-van Swam 302 CAB Liège /Gecko
8 Silke Dewitte 312 Klimax
9 Lucie Watillon 310 Team Club Alpin Brabant
05-01-2020 18:36
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lucie Watillon 310 Top Top Top 100.0 Team Club Alpin Brabant
2 Silke Dewitte 312 Top 31 32+ 80.0 Klimax
3 Siri de Leus 309 Top 30+ 28+ 65.0
4 Juliette Meunier 306 38 31 25 55.0 Escal'Pades
5 Ysaline Daele 305 39 27 23+ 51.0 New Rock / EEA
6 Juliette Colpin-van Swam 302 38+ 30 22 47.0 CAB Liège /Gecko
7 Katrina Bowen 307 39+ 21+ 43.0 New Rock / EEA
8 Chloé Lambert 301 37+ 22+ 40.0 Entre Ciel et Terre
9 Oriane Casier 311 29 13 37.0 ESKIlibre

Aantal deelnemers: 16

Naam Rugnummer Nat. Team
Nathan Rousselle 407 BEL Escal'Pades
Jim Zeimes 402 LUX Escal'Pades
Félix Hervé 410 LUX KSE
Thibo Bourgeois 403 BEL Stone Climbing Factory
Arthur Bouquet 413 BEL Vertical Thinking
Ferre Huylebroek 418 BEL Vertical Thinking
Pol Freres 415 LUX KSE
Kamiel Saenen 419 BEL Kajoe
Félix Foret 417 BEL Entre Ciel et Terre
Jasper van Malderen 414 BEL Klimax
Ties Vancraeynest 420 BEL Klimax
Maxime Duculot 408 BEL ESKIlibre
Martin Dassesse 404 BEL CAB Liège /Gecko
Florian Funcken 416 BEL Entre Ciel et Terre
Stefan Markovsky 409 BUL Klimclub Hungaria
Maxim Milet 401 BEL Kajoe

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 16

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Stefan Markovsky 409 BUL Klimclub Hungaria
2 Félix Hervé 410 LUX KSE
3 Jim Zeimes 402 LUX Escal'Pades
4 Jasper van Malderen 414 BEL Klimax
5 Arthur Bouquet 413 BEL Vertical Thinking
6 Thibo Bourgeois 403 BEL Stone Climbing Factory
7 Ferre Huylebroek 418 BEL Vertical Thinking
8 Maxim Milet 401 BEL Kajoe
9 Kamiel Saenen 419 BEL Kajoe
10 Maxime Duculot 408 BEL ESKIlibre
11 Nathan Rousselle 407 BEL Escal'Pades
12 Ties Vancraeynest 420 BEL Klimax
13 Martin Dassesse 404 BEL CAB Liège /Gecko
14 Pol Freres 415 LUX KSE
15 Florian Funcken 416 BEL Entre Ciel et Terre
16 Félix Foret 417 BEL Entre Ciel et Terre
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Kamiel Saenen 419 BEL Kajoe
2 Maxime Duculot 408 BEL ESKIlibre
3 Nathan Rousselle 407 BEL Escal'Pades
4 Ties Vancraeynest 420 BEL Klimax
5 Martin Dassesse 404 BEL CAB Liège /Gecko
6 Pol Freres 415 LUX KSE
7 Florian Funcken 416 BEL Entre Ciel et Terre
8 Félix Foret 417 BEL Entre Ciel et Terre
9 Stefan Markovsky 409 BUL Klimclub Hungaria
10 Félix Hervé 410 LUX KSE
11 Jim Zeimes 402 LUX Escal'Pades
12 Jasper van Malderen 414 BEL Klimax
13 Arthur Bouquet 413 BEL Vertical Thinking
14 Thibo Bourgeois 403 BEL Stone Climbing Factory
15 Ferre Huylebroek 418 BEL Vertical Thinking
16 Maxim Milet 401 BEL Kajoe
05-01-2020 18:36
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Ties Vancraeynest 420 BEL Top Top Top 100.0 Klimax
2 Nathan Rousselle 407 BEL Top Top 50+ 80.0 Escal'Pades
3 Jasper van Malderen 414 BEL Top 21+ 50+ 65.0 Klimax
4 Arthur Bouquet 413 BEL Top 21+ 47+ 55.0 Vertical Thinking
5 Jim Zeimes 402 LUX Top 37+ 46+ 51.0 Escal'Pades
6 Stefan Markovsky 409 BUL Top 34+ 45+ 47.0 Klimclub Hungaria
7 Ferre Huylebroek 418 BEL Top 34 31+ 43.0 Vertical Thinking
8 Pol Freres 415 LUX 42+ 32+ 20+ 40.0 KSE
9 Félix Foret 417 BEL 40+ 32+ 37.0 Entre Ciel et Terre
10 Félix Hervé 410 LUX 33 28 34.0 KSE
11 Thibo Bourgeois 403 BEL 39 21+ 31.0 Stone Climbing Factory
12 Florian Funcken 416 BEL 33 21+ 28.0 Entre Ciel et Terre
13 Kamiel Saenen 419 BEL 31+ 21+ 26.0 Kajoe
14 Martin Dassesse 404 BEL 35 1+ 24.0 CAB Liège /Gecko
15 Maxim Milet 401 BEL 26+ 21+ 22.0 Kajoe
16 Maxime Duculot 408 BEL 23 1+ 20.0 ESKIlibre

Youth B Female

Aantal deelnemers: 14

Naam Rugnummer Team Opm.
Océane Allard 514
Julie Verbeelen 503 New Rock / EEA
Margot Marchand 506 ESKIlibre
Charlotte Weynants 507 Escal'Pades
Gladys de Vocht 508 Stone Climbing Factory
Jeanne Kreusch 505 Entre Ciel et Terre
Valentine Foidart 513 ESKIlibre
Perrine Renette 501 Entre Ciel et Terre
Lorraine Kervyn 515 Entre Ciel et Terre
Marjolein Vanstraelen 512 Olympia
Julie Bonneu 510 CAB Liège /Gecko
Clara Vogels 502 CAB Liège /Gecko
Lucie Remion 511 CAB Liège /Gecko
Maya Dendoncker 516 Blueberry Club Disp

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 14

# Naam Rugnummer Team
1 Maya Dendoncker 516 Blueberry Club
2 Julie Verbeelen 503 New Rock / EEA
3 Clara Vogels 502 CAB Liège /Gecko
4 Valentine Foidart 513 ESKIlibre
5 Marjolein Vanstraelen 512 Olympia
6 Jeanne Kreusch 505 Entre Ciel et Terre
7 Perrine Renette 501 Entre Ciel et Terre
8 Gladys de Vocht 508 Stone Climbing Factory
9 Charlotte Weynants 507 Escal'Pades
10 Océane Allard 514
11 Margot Marchand 506 ESKIlibre
12 Lucie Remion 511 CAB Liège /Gecko
13 Julie Bonneu 510 CAB Liège /Gecko
14 Lorraine Kervyn 515 Entre Ciel et Terre
# Naam Rugnummer Team
1 Gladys de Vocht 508 Stone Climbing Factory
2 Charlotte Weynants 507 Escal'Pades
3 Océane Allard 514
4 Margot Marchand 506 ESKIlibre
5 Lucie Remion 511 CAB Liège /Gecko
6 Julie Bonneu 510 CAB Liège /Gecko
7 Lorraine Kervyn 515 Entre Ciel et Terre
8 Maya Dendoncker 516 Blueberry Club
9 Julie Verbeelen 503 New Rock / EEA
10 Clara Vogels 502 CAB Liège /Gecko
11 Valentine Foidart 513 ESKIlibre
12 Marjolein Vanstraelen 512 Olympia
13 Jeanne Kreusch 505 Entre Ciel et Terre
14 Perrine Renette 501 Entre Ciel et Terre
05-01-2020 18:16
# Naam Rugnummer 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Julie Verbeelen 503 Top Top 57+ 100.0 New Rock / EEA
2 Jeanne Kreusch 505 Top Top 45+ 80.0 Entre Ciel et Terre
3 Lorraine Kervyn 515 Top 39 43+ 65.0 Entre Ciel et Terre
4 Marjolein Vanstraelen 512 Top 32 38 55.0 Olympia
5 Charlotte Weynants 507 Top 39+ 27+ 51.0 Escal'Pades
6 Gladys de Vocht 508 Top Top 27 47.0 Stone Climbing Factory
7 Perrine Renette 501 Top 41+ 25+ 43.0 Entre Ciel et Terre
8 Maya Dendoncker 516 Top 32+ 25+ 40.0 Blueberry Club
9 Océane Allard 514 Top 29 24 37.0
10 Margot Marchand 506 Top 17+ 34.0 ESKIlibre
11 Lucie Remion 511 39+ 18 31.0 CAB Liège /Gecko
12 Clara Vogels 502 14 18+ 28.0 CAB Liège /Gecko
13 Julie Bonneu 510 31 18 26.0 CAB Liège /Gecko
14 Valentine Foidart 513 38+ 15 24.0 ESKIlibre

Aantal deelnemers: 21

Naam Rugnummer Nat. Team Opm.
Julien Ameye 621 BEL Blueberry Club
Adama War 613 BEL New Rock / EEA
Alexandre Noël 619 BEL Escal'Pades
Laurent Neuser 616 LUX KSE
Korneel Vrij 602 BEL Vertical Thinking
Thao Mersch 622 LUX KSE
Jannis Wuyts 623 BEL Kajoe
Maro Hilgert 601 BEL Kajoe
Lars Vanhove 604 BEL Crux Climbing Team
Simon Apsner 610 LUX D-Summit Dudelange
Léopold Prinz 608 LUX Escal'Pades
Aloïs Donéa 617 BEL Disp
Corentin Laporte 606 BEL Entre Ciel et Terre Disp
Titouan Grossetete 615 BEL Entre Ciel et Terre
Antonin Lüthi 603 BEL Stone Climbing Factory
Elias de Roover 611 BEL Kajoe
Tristan Noels 620 BEL Klimclub Hungaria
Thor Gijsbers 612 BEL Klimclub Hungaria
Igor Tacq 614 BEL Entre Ciel et Terre
Victor Beaujean 605 BEL Entre Ciel et Terre
Zoran Santens 624 BEL

Ronde: Qualification - Routes: Aantal deelnemers: 21

# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Corentin Laporte 606 BEL Entre Ciel et Terre
2 Igor Tacq 614 BEL Entre Ciel et Terre
3 Elias de Roover 611 BEL Kajoe
4 Thor Gijsbers 612 BEL Klimclub Hungaria
5 Simon Apsner 610 LUX D-Summit Dudelange
6 Tristan Noels 620 BEL Klimclub Hungaria
7 Alexandre Noël 619 BEL Escal'Pades
8 Julien Ameye 621 BEL Blueberry Club
9 Aloïs Donéa 617 BEL
10 Victor Beaujean 605 BEL Entre Ciel et Terre
11 Léopold Prinz 608 LUX Escal'Pades
12 Antonin Lüthi 603 BEL Stone Climbing Factory
13 Korneel Vrij 602 BEL Vertical Thinking
14 Laurent Neuser 616 LUX KSE
15 Jannis Wuyts 623 BEL Kajoe
16 Thao Mersch 622 LUX KSE
17 Adama War 613 BEL New Rock / EEA
18 Titouan Grossetete 615 BEL Entre Ciel et Terre
19 Maro Hilgert 601 BEL Kajoe
20 Zoran Santens 624 BEL
21 Lars Vanhove 604 BEL Crux Climbing Team
# Naam Rugnummer Nat. Team
1 Antonin Lüthi 603 BEL Stone Climbing Factory
2 Korneel Vrij 602 BEL Vertical Thinking
3 Laurent Neuser 616 LUX KSE
4 Jannis Wuyts 623 BEL Kajoe
5 Thao Mersch 622 LUX KSE
6 Adama War 613 BEL New Rock / EEA
7 Titouan Grossetete 615 BEL Entre Ciel et Terre
8 Maro Hilgert 601 BEL Kajoe
9 Zoran Santens 624 BEL
10 Lars Vanhove 604 BEL Crux Climbing Team
11 Corentin Laporte 606 BEL Entre Ciel et Terre
12 Igor Tacq 614 BEL Entre Ciel et Terre
13 Elias de Roover 611 BEL Kajoe
14 Thor Gijsbers 612 BEL Klimclub Hungaria
15 Simon Apsner 610 LUX D-Summit Dudelange
16 Tristan Noels 620 BEL Klimclub Hungaria
17 Alexandre Noël 619 BEL Escal'Pades
18 Julien Ameye 621 BEL Blueberry Club
19 Aloïs Donéa 617 BEL
20 Victor Beaujean 605 BEL Entre Ciel et Terre
21 Léopold Prinz 608 LUX Escal'Pades
05-01-2020 18:37
# Naam Rugnummer Nat. 1 2 1 Comp. Punten Team
1 Lars Vanhove 604 BEL 42 37 27+ 100.0 Crux Climbing Team
2 Alexandre Noël 619 BEL Top 42+ 24+ 80.0 Escal'Pades
3 Antonin Lüthi 603 BEL Top 41+ 24+ 65.0 Stone Climbing Factory
4 Adama War 613 BEL 39+ 39 24+ 55.0 New Rock / EEA
5 Maro Hilgert 601 BEL 38+ 40 24 51.0 Kajoe
6 Corentin Laporte 606 BEL Top 43 19+ 47.0 Entre Ciel et Terre
7 Aloïs Donéa 617 BEL 41+ 37 19+ 43.0
8 Simon Apsner 610 LUX 38+ 37 17+ 40.0 D-Summit Dudelange
9 Korneel Vrij 602 BEL 38 34+ 13 37.0 Vertical Thinking
10 Léopold Prinz 608 LUX 32+ 37 11 34.0 Escal'Pades
11 Julien Ameye 621 BEL 38+ 30+ 31.0 Blueberry Club
12 Thor Gijsbers 612 BEL 32+ 33 27.0 Klimclub Hungaria
12 Igor Tacq 614 BEL 32+ 33 27.0 Entre Ciel et Terre
14 Thao Mersch 622 LUX 32+ 30+ 24.0 KSE
15 Titouan Grossetete 615 BEL 32+ 26+ 22.0 Entre Ciel et Terre
16 Zoran Santens 624 BEL 32 30+ 20.0
17 Laurent Neuser 616 LUX 30+ 30+ 18.0 KSE
18 Tristan Noels 620 BEL 32 26 16.0 Klimclub Hungaria
19 Victor Beaujean 605 BEL 30+ 26+ 14.0 Entre Ciel et Terre
20 Jannis Wuyts 623 BEL 30+ 26 12.0 Kajoe
21 Elias de Roover 611 BEL 18+ 19+ 10.0 Kajoe

Team Uitslag

# Team Totaal
1 New Rock / EEA 389.0
2 Escal'Pades 370.0
3 Entre Ciel et Terre 300.0
4 Klimax 296.0
5 Stone Climbing Factory 198.0
6 Klimclub Hungaria 185.0
7 Vertical Thinking 141.0
8 CAB Liège /Gecko 130.0
9 ESKIlibre 115.0
10 KSE 102.0
11 Team Club Alpin Brabant 100.0
11 Crux Climbing Team 100.0
13 Kajoe 99.0
14 Team ACCM 71.0
14 Blueberry Club 71.0
16 Olympia 55.0
17 D-Summit Dudelange 40.0