Competitie: Belgian Lead Youth Cup 2020 Aantal wedstrijden dat meetelt voor de eindstand: 3

Wedstrijden

Datum Naam Plaats
05-01-2020 08:34 Belgian Lead Youth Cup 1 New Rock, Auderghem
18-01-2020 08:34 Belgian Lead Youth Cup 2 + OVJK Klimax, Puurs
07-03-2020 10:00 Belgian Lead Youth Cup 3 Blueberry Hill, Kortrijk
# Naam Belgian Lead Youth Cup 1 Belgian Lead Youth Cup 2 + OVJK Belgian Lead Youth Cup 3 Totaal
1 Charlène Tilborghs 100 80 0 180
2 Morgane Daele 65 100 0 165
3 Camille De Wit 80 65 0 145
4 Lucie Delcoigne 55 0 0 55
4 Anon 0 55 0 55
# Naam Belgian Lead Youth Cup 1 Belgian Lead Youth Cup 2 + OVJK Belgian Lead Youth Cup 3 Totaal
1 Lucie Watillon 100 100 0 200
2 Silke Dewitte 80 80 0 160
3 Siri de Leus 65 65 0 130
4 Juliette Meunier 55 55 0 110
5 Ysaline Daele 51 47 0 98
6 Chloé Lambert 40 51 0 91
7 Juliette Colpin-van Swam 47 40 0 87
8 Katrina Bowen 43 37 0 80
9 Oriane Casier 37 34 0 71
10 Tine Walraevens 0 43 0 43
# Naam Belgian Lead Youth Cup 1 Belgian Lead Youth Cup 2 + OVJK Belgian Lead Youth Cup 3 Totaal
1 Julie Verbeelen 100 80 0 180
2 Gladys de Vocht 47 100 0 147
3 Jeanne Kreusch 80 55 0 135
4 Charlotte Weynants 51 65 0 116
5 Lorraine Kervyn 65 47 0 112
6 Marjolein Vanstraelen 55 51 0 106
7 Perrine Renette 43 43 0 86
8 Océane Allard 40 34 0 74
9 Clara Vogels 31 37 0 68
10 Margot Marchand 37 28 0 65
11 Julie Bonneu 28 31 0 59
12 Lucie Remion 34 24 0 58
13 Valentine Foidart 26 26 0 52
14 Estée Rodiers 0 40 0 40
15 Rose Doucet 0 22 0 22
# Naam Belgian Lead Youth Cup 1 Belgian Lead Youth Cup 2 + OVJK Belgian Lead Youth Cup 3 Totaal
1 Lionel Bauduin 80 100 0 180
2 Gabriel Olivares Quintanilla 100 47 0 147
3 Luca Ferrari 55 80 0 135
4 Mats Vancraeynest 47 65 0 112
5 John-Alexandre Vink 65 43 0 108
6 Aiko Herbos 51 55 0 106
7 Samuel Duron 43 51 0 94
8 Roman Brusselmans 40 40 0 80
9 Robin Andries 37 37 0 74
10 Sébastien Quatresooz 34 34 0 68
11 Simon Vandenhaute 31 31 0 62
12 Valère van Hoorde 28 28 0 56
# Naam Belgian Lead Youth Cup 1 Belgian Lead Youth Cup 2 + OVJK Belgian Lead Youth Cup 3 Totaal
1 Ties Vancraeynest 100 100 0 200
2 Nathan Rousselle 80 80 0 160
3 Jasper van Malderen 65 65 0 130
4 Arthur Bouquet 55 51 0 106
4 Ferre Huylebroek 51 55 0 106
6 Félix Foret 47 47 0 94
7 Thibo Bourgeois 43 43 0 86
8 Martin Dassesse 34 37 0 71
9 Maxime Duculot 28 34 0 62
10 Florian Funcken 40 0 0 40
10 Ferre Beirens 0 40 0 40
12 Kamiel Saenen 37 0 0 37
13 Maxim Milet 31 0 0 31
# Naam Belgian Lead Youth Cup 1 Belgian Lead Youth Cup 2 + OVJK Belgian Lead Youth Cup 3 Totaal
1 Lars Vanhove 100 80 0 180
2 Alexandre Noël 80 55 0 135
3 Antonin Lüthi 65 43 0 108
4 Maro Hilgert 51 51 0 102
5 Jitse Remes 0 100 0 100
6 Adama War 55 37 0 92
7 Thor Gijsbers 39 47 0 86
8 Korneel Vrij 47 34 0 81
9 Igor Tacq 39 40 0 79
10 Julien Ameye 43 28 0 71
11 Joppe van der Aa 0 65 0 65
12 Zoran Santens 31 31 0 62
13 Titouan Grossetete 34 14 0 48
13 Tristan Noels 28 20 0 48
13 Victor Beaujean 26 22 0 48
16 Jannis Wuyts 24 17 0 41
17 Elias de Roover 22 10 0 32
18 Sid Wille 0 26 0 26
19 Jannes van de Ven 0 24 0 24
20 Noah Harris 0 17 0 17
21 Manu Rogiers 0 12 0 12
# Team Belgian Lead Youth Cup 1 Belgian Lead Youth Cup 2 + OVJK Belgian Lead Youth Cup 3 Totaal
1 Klimax 296 525 0 821
2 Escal'Pades 370 435 0 805
3 New Rock 389 331 0 720
4 Entre Ciel et Terre 300 331 0 631
5 Stone Climbing Factory 198 315 0 513
6 Klimclub Hungaria 185 216 0 401
7 CAB Liège /Gecko 130 247 0 377
8 Blueberry Club 71 286 0 357
9 Vertical Thinking 141 196 0 337
10 ESKIlibre 115 140 0 255
11 KSE 102 148 0 250
12 Crux Climbing Team 100 145 0 245
13 Kajoe 99 102 0 201
14 Team Club Alpin Brabant 100 100 0 200
15 Olympia 55 134 0 189
16 Team ACCM 71 71 0 142
17 Team Mountain Network 0 103 0 103
18 Maniak Competition Team 0 100 0 100
19 Bleau Climbing Team 0 80 0 80
19 Kloter Klub Hesper 0 80 0 80
21 D-Summit Dudelange 40 31 0 71
22 Top Rock - l’Elephant 0 36 0 36
23 West Coast Lizards Climbing Team 0 22 0 22