Competitie: Belgian Lead Youth Cup 2020 Aantal wedstrijden dat meetelt voor de eindstand: 3

Wedstrijden

Datum Naam Plaats
05-01-2020 08:34 Belgian Lead Youth Cup 1 New Rock, Auderghem
18-01-2020 08:34 Belgian Lead Youth Cup 2 + OVJK Klimax, Puurs
07-03-2020 10:00 Belgian Lead Youth Cup 3 Blueberry Hill, Kortrijk
# Naam Belgian Lead Youth Cup 1 Belgian Lead Youth Cup 2 + OVJK Belgian Lead Youth Cup 3 Totaal
1 Charlène Tilborghs 100 65 0 165
2 Perrine Bieux 53 100 0 153
3 Morgane Daele 65 80 0 145
4 Camille De Wit 80 55 0 135
5 Lucie Delcoigne 53 0 0 53
6 Anon 0 51 0 51
# Naam Belgian Lead Youth Cup 1 Belgian Lead Youth Cup 2 + OVJK Belgian Lead Youth Cup 3 Totaal
1 Lucie Watillon 100 100 0 200
2 Silke Dewitte 80 80 0 160
3 Siri de Leus 65 65 0 130
4 Juliette Meunier 55 55 0 110
5 Ysaline Daele 51 47 0 98
6 Chloé Lambert 40 51 0 91
7 Juliette Colpin-van Swam 47 40 0 87
8 Katrina Bowen 43 37 0 80
9 Oriane Casier 37 34 0 71
10 Tine Walraevens 0 43 0 43
# Naam Belgian Lead Youth Cup 1 Belgian Lead Youth Cup 2 + OVJK Belgian Lead Youth Cup 3 Totaal
1 Julie Verbeelen 100 80 0 180
2 Gladys de Vocht 47 100 0 147
3 Jeanne Kreusch 80 55 0 135
4 Charlotte Weynants 51 65 0 116
5 Lorraine Kervyn 65 47 0 112
6 Marjolein Vanstraelen 55 51 0 106
7 Perrine Renette 43 43 0 86
8 Océane Allard 37 34 0 71
9 Clara Vogels 28 37 0 65
10 Margot Marchand 34 28 0 62
11 Julie Bonneu 26 31 0 57
12 Lucie Remion 31 24 0 55
13 Valentine Foidart 24 26 0 50
14 Maya Dendoncker 40 0 0 40
14 Estée Rodiers 0 40 0 40
16 Rose Doucet 0 22 0 22
# Naam Belgian Lead Youth Cup 1 Belgian Lead Youth Cup 2 + OVJK Belgian Lead Youth Cup 3 Totaal
1 Lionel Bauduin 80 100 0 180
2 Gabriel Olivares Quintanilla 100 47 0 147
3 Luca Ferrari 55 80 0 135
4 Mats Vancraeynest 47 65 0 112
5 John-Alexandre Vink 65 43 0 108
6 Aiko Herbos 51 55 0 106
7 Samuel Duron 43 51 0 94
8 Roman Brusselmans 40 40 0 80
9 Robin Andries 37 37 0 74
10 Sébastien Quatresooz 34 34 0 68
11 Simon Vandenhaute 31 28 0 59
11 Florian Thill 28 31 0 59
13 Valère van Hoorde 26 26 0 52
# Naam Belgian Lead Youth Cup 1 Belgian Lead Youth Cup 2 + OVJK Belgian Lead Youth Cup 3 Totaal
1 Ties Vancraeynest 100 100 0 200
2 Nathan Rousselle 80 80 0 160
3 Jasper van Malderen 65 65 0 130
4 Arthur Bouquet 55 47 0 102
4 Jim Zeimes 51 51 0 102
6 Ferre Huylebroek 43 55 0 98
7 Stefan Markovsky 47 43 0 90
8 Pol Freres 40 37 0 77
8 Félix Foret 37 40 0 77
10 Thibo Bourgeois 31 34 0 65
11 Félix Hervé 34 28 0 62
12 Martin Dassesse 24 26 0 50
13 Ferre Beirens 0 31 0 31
14 Florian Funcken 28 0 0 28
15 Kamiel Saenen 26 0 0 26
16 Maxime Duculot 0 24 0 24
17 Maxim Milet 22 0 0 22
18 Maxime Duculot 20 0 0 20
# Naam Belgian Lead Youth Cup 1 Belgian Lead Youth Cup 2 + OVJK Belgian Lead Youth Cup 3 Totaal
1 Lars Vanhove 100 80 0 180
2 Alexandre Noël 80 55 0 135
3 Antonin Lüthi 65 37 0 102
4 Jitse Remes 0 100 0 100
5 Maro Hilgert 51 47 0 98
6 Adama War 55 26 0 81
7 Simon Apsner 40 31 0 71
8 Thor Gijsbers 27 43 0 70
9 Joppe van der Aa 0 65 0 65
10 Thao Mersch 24 40 0 64
11 Korneel Vrij 37 24 0 61
11 Igor Tacq 27 34 0 61
13 Julien Ameye 31 20 0 51
13 Jesse Honkoop 0 51 0 51
15 Léopold Prinz 34 16 0 50
16 Corentin Laporte 47 0 0 47
17 Laurent Neuser 18 28 0 46
18 Aloîs Donéa 43 0 0 43
19 Zoran Santens 20 22 0 42
20 Titouan Grossetete 22 7 0 29
21 Tristan Noels 16 10 0 26
21 Victor Beaujean 14 12 0 26
23 Jannis Wuyts 12 9 0 21
24 Sid Wille 0 18 0 18
25 Elias de Roover 10 5 0 15
26 Jannes van de Ven 0 14 0 14
27 Noah Harris 0 9 0 9
28 Manu Rogiers 0 6 0 6
# Team Belgian Lead Youth Cup 1 Belgian Lead Youth Cup 2 + OVJK Belgian Lead Youth Cup 3 Totaal
1 Klimax 296 525 0 821
2 Escal'Pades 370 435 0 805
3 New Rock 389 331 0 720
4 Entre Ciel et Terre 300 331 0 631
5 Stone Climbing Factory 198 315 0 513
6 Klimclub Hungaria 185 216 0 401
7 CAB Liège /Gecko 130 247 0 377
8 Blueberry Club 71 286 0 357
9 Vertical Thinking 141 196 0 337
10 ESKIlibre 115 140 0 255
11 KSE 102 148 0 250
12 Crux Climbing Team 100 145 0 245
13 Kajoe 99 102 0 201
14 Team Club Alpin Brabant 100 100 0 200
15 Olympia 55 134 0 189
16 Team ACCM 71 71 0 142
17 Team Mountain Network 0 103 0 103
18 Maniak Competition Team 0 100 0 100
19 Bleau Climbing Team 0 80 0 80
19 Kloter Klub Hesper 0 80 0 80
21 D-Summit Dudelange 40 31 0 71
22 Top Rock - l’Elephant 0 36 0 36
23 West Coast Lizards Climbing Team 0 22 0 22